LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB
Empower entertainment with LG UHD TV
LG’s UHD TV maximizes your entertainment and gaming. From 43” to 65”, real 4K displays push your picture performance. LG UHD TV’s processor
enhances colour, contrast, clarity and detail.
Select Title
-70%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Description
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB | Leon's